Artikel 1 van 46

Asterix Banquet Glass Poster 50x25 cm

€ 19,99 (inclusief btw)
Het artikel is uitverkocht.

Nadat Asterix en Obelix voor de zoveelste keer de Romeinen in de pan hakken besluit generaal Otobus om een hek rond het dorp Armorica te bouwen.

Asterix gaat een weddenschap met de Romeinen aan, dat hij uit het dorp kan breken en een rondreis door Galliè kan maken. Als bewijs zal hij uit elke plaats waar hij komt iets lekkers meenemen en aan het eind de Romeinen uitnodigen voor een diner.

KENMERKEN:

Poster is achter glas ingelijst

Formaat lengte: 50 cm

Formaat breedte: 25 cm

Formaat dikte: 5 cm

Fabrikant: SD Toys

© 2015 - 2024 Actietoy | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel